102 sposoby Polskiego Radia

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy,
Chcielibyśmy przedstawić Wam propozycje Polskiego Radia Dzieciom. Jest to miejsce, gdzie znajdziecie wiele audycji edukacyjnych dla dzieci, bajek, słuchowisk oraz porad dla rodzica, a gdzie nie usłyszycie żadnych reklam. Polskie Radio Dzieciom w ciągu tygodnia nadaje ponad 100 premierowych audycji naukowych, kulturalnych oraz podróżniczych. Audycje emitowane na antenie, dostępne są także na stronie www.polskieradiodzieciom.pl. Zachęcamy Was do sięgnięcia po to narzędzie i do odkrywania jego tajemnic w warunkach domowych przez przedszkolaka oraz ucznia.
W załączniku przesyłam Informację Prasową. (wystarczy kliknąć na tekst "Informację Prasową").
Będzie dla nas ogromną radością, jeśli zechcecie skorzystać z naszych propozycji.

pozdrawiam
Justyna Szczurko