I Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom

Witam serdecznie,

Chcielibyśmy zaprosić Dzieci z Państwa Przedszkola do wzięcia udziału w Konkursie Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom, który skierowany jest już do najmłodszych. Mamy aż 3 kategorie wiekowe: do lat 5, od 6 do 9 lat, od 10 do 13 lat.

Wystarczą tylko 3 kroki, by rozpocząć super przygodę z radiem i spełnić marzenie bycia gwiazdą:

1. Nagraj utwór lub wyrecytuj wiersz
2. Wypełnij elektroniczny formularz i dołącz plik audio z nagranym utworem na stronie www.konkurstalentow.pl albo załącz plik video wysyłając na facebook.com/radiodzieciom
3. 9 czerwca sprawdź na stronie www.konkurstalentow.pl , czy przeszedłeś do kolejnego etapuJ

Nasze jury to wszystkim znana Natalia Kukulska, Szymon „Simon” Radzimierski, Daria Druzgała, Marcin Kusy i słuchacze Polskiego Radia Dzieciom.

Nagroda to nagranie płyty i występ na uroczystym koncercie w Polskim Radiu.

Prosimy o umieszczenie informacji o Konkursie na Facebooku Państwa Przedszkola.

W załącznikach Informacja Prasowa oraz plakat do umieszczenia na terenie Placówki.
Liczymy, że razem uda nam się dotrzeć do jak największej liczby dzieci i pomożemy im wierzyć, że marzenia się spełniają.

pozdrawiam
Justyna Szczurko