Zajęcia z języka angielskiego - lektor Karolina Chromińska

Witamy w Helen Doron English

W Przedszkolu Społecznym w Milanówku uczę języka angielskiego metodą Helen Doron, pragnę zatem przybliżyć rodzicom informacje dotycząca zajęć.
Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata. Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży powstała ponad 30 lat temu. Nasi najmłodsi uczniowie mają 3 miesiące, a najstarsi 19 lat.
Około 2 milionów uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English.
W Polsce pierwsze szkoły powstały 18 lat temu. Co roku mamy 150 000 uczniów, uczęszczających do 1 000 naszych placówek. Uczy ich 4 000 wykwalifikowanych lektorów metody. HDE to angielski 14 razy w tygodniu wzbogacony o cotygodniową lekcję w grupie rówieśniczej.
Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach. Są to: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienia, materiały dźwiękowe oraz video do słuchania i oglądania w domu, inne aktywności edukacyjne, organizowane przez kreatywnych nauczycieli. W nauczaniu wykorzystujemy także nowoczesne technologie.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.helendoron.pl/grodzisk

Patryk Organowski