Szanowni Rodzice!

W związku z zakończeniem pracy w Przedszkolu Społecznym w Milanówku, pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią współprace, za zaangażowanie w podejmowane przeze mnie i mój zespół projekty i działania.

Mam nadzieję, że ten czas był dla Państwa i dzieci wyjątkowy, że przedszkole było ich drugim domem, gdzie czuły się bezpieczne, rozumiane i kochane. Mimo, że nasze drogi się rozchodzą, mam ogromną nadzieję, że będziecie Państwo i dzieci dobrze wspominać ten okres. Praca z Państwa dziećmi była dla mnie wielką radością. Przynosiła wiele zadowolenia, mimo różnorodnych trudności i problemów.

Życzę Państwu wszystkiego najlepszego, zdrowia i dużo radości, satysfakcji z osiągnięć swoich pociech.

Teresa Murawska

Milanówek, 31 maja 2020 r.