Drodzy Rodzice!
Poniżej przesyłam list dla Przedszkolaków a dla Was pomysły do wykorzystania na czas „wyjątkowego” Wielkiego Postu 2020 roku
Kochany Przedszkolaku!
Bardzo gorąco pozdrawia Cię p. Basia wraz ze swoimi pomocnikami. Kasią i Markiem. Pamiętacie nas?

zalaczniki

Bardzo mile wspominamy zajęcia w Twojej grupie i mamy nadzieję na niedługie spotkanie.
Przesyłam Wam Kochani kolorowanki, z których powstanie książeczka pt.: „Jezus – przyjaciel dzieci” oraz przesyłam Wam piosenki, które znacie z naszych zajęć.
Jeśli chcecie można przesyłać do mnie zdjęcia Waszych prac (poproście o pomoc rodziców)na adres: basiadyra6@gmail.com ; lub na numer telefonu 503533066.

Pozdrawiam serdecznie Basia Dyra