Szanowni Państwo!

Od 1 września 2014 roku zniesiono obowiązek ubezpieczania dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków (także w czasie wycieczek na terenie Polski) uznając, że za ubezpieczenie dziecka lub nie odpowiada rodzic.
Niemniej Przedszkole Społeczne T.P.I.S.S.P ubezpiecza dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków.

W roku szkolnym 2017/2018 wszystkie dzieci są ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków w InterRisk  S.A. na podstawie ogólnych warunków ubezpieczenia  Edu Plus.

Szkodę (nieszczęśliwy wypadek) należy zgłosić na formularzu dostępnym w przedszkolu lub na stronie ubezpieczyciela. Przedszkole udostępnia numer polisy i potwierdza na zgłoszeniu fakt ubezpieczenia dziecka.

Polisa obejmuje zarówno zdarzenia w przedszkolu, jak i poza nim:
w domu, na spacerze, u babci itp., a także za granicą.