Wrzesień w grupie 4-latków

Nowy rok szkolny rozpoczął się bardzo intensywnie, ale i niezwykle przyjemnie. Okazało się  że dzieci, mimo świetnej zabawy w wakacje bardzo tęskniły za Przedszkolem. Dlatego tak ochoczo zabrały się do pracy we wrześniu. Czterolatki nie tylko pomagały pozytywnie przechodzić maluchom proces adaptacji, ale przede wszystkim zgodnie bawiły się w Przedszkolu, skrupulatnie wykonywały przydzielone im zadania, poznawały tajniki żywiołu ziemi i pogłębiały swoją wiedzę dotyczącą naszej ojczyzny. Podczas jednego z naszych spacerów spotkała nas też niezwykle miła niespodzianka, gdyż zostaliśmy zaproszeni przez komendanta policji w Milanówku na zwiedzanie komisariatu policji. Przy okazji udało nam się też umówić z panem komendantem na spotkanie z policjantami, w którym będą mogły uczestniczyć wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Już nie możemy się go doczekać!